1 / 1
Se izdava stan
8.000 МКД
01.06.2022 17:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

76 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

CENTAR PRILEP kaj shatora

Se izdava NE namesten stan na 2Ri kat 76m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ooooooo
Потврден огласувач
076959400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам