1 / 3
Samsung s21
27.000 МКД
11.05.2022 16:15

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

S21

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam galaxy s21 bez tocka 2 meseca koristen so se komplet pakovanje
078457034 za podetalno

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
078457034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам