1 / 8
VW PASSAT 2.0TDI DSG 2010
5.800 €
03.08.2022 20:31

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava VW PASSAT
2.0TDI 140PS SO COMMONRAIL MOTOR
2010 GODINA
DSG AUTOMATIK
PARKING SENZORI
GREACI VO SEDISTA
ELEK,NA STAKLA I RETROVIZORI
AUTO-HOLD
VO DOBRA SOSTOJBA
REGISTRIRAN DO APRIL 2023
2 KLUCA
MOZE ZAMENA ZA REALNI PONUDI
Info 071/866/434

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Osmani
Потврден огласувач
071866434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам