1 / 6
Logitech Gaming G231 Prodigy
1.800 МКД
2.000 МКД
08.09.2022 02:03

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Logitech Gaming G231 Prodigy vo odlicna sostojba kako novi mnogu malce koristeni imaat mnogu dobar zvuk i kvaliteten mikrofon moze da se koristat i na mobilen i na tv na komjuter i dr gi prodavam deka ke kupam bezicni slusalki

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

USER
Потврден огласувач
076206336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам