1 / 11
Chevrolet Spark 1.2 LT 82hp
3.999 €
Цената не е фиксна
15.08.2022 20:51

Куманово / Куманово

Марка:

Chevrolet

Модел:

Spark

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Chevrolet napraven za 🇨🇭 Pazar. Registriran do 02/2023, servisiran bez vlozuvanja so letni gumi Euro 5 motor na lance full oprema. Mozhe proverka kade sakate so vash majstor slobodno, SAMO ZA SERIOZNI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toshe
Потврден огласувач
070760704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам