1 / 5
RESIVER PIONEER SX 737
180 €
01.06.2022 21:26

Аеродром / Скопје

VINTAGE RESIVER OCUVAN SO FABRICKITE TRANZISTORI, RABOTI NA 4 I 8 OMA ZA BILO KOI ZVUCNICI, DOVOLNO MOKEN DA SVIRI I GOLEMI ZVUCNICI, ZA LJUBITELI NA ANALOGNIOT ZVUK, TREBA DA SE ZAMENAT DVE SIJALICKI ZA DISPLEJOT POSILNO DA SVETI, POTPOLNO ISPRAVEN MOZE DA SE CUE.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
072316228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам