1 / 2
Mi 11 lite 5g ne nov 778g
220 €
02.06.2022 11:48

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Mi 11 lite 5g ne

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Nov preubavb tel mozna zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zzzzzz
Потврден огласувач
075785968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам