1 / 2
225/70/16
2.500 МКД
Цената е фиксна
15.11.2022 16:24

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

70

Дијаметар:

16

4 gumi od koj dve se vo dobra sostojba a dve se poslabi ne se krivi ili lepeni cena za site komplet

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
077714777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам