1 / 5
Gumi 385/55 R22.5
50 €
12.06.2022 08:47

Прилеп / Прилеп

2 gumi 385/55 R22.5 po 50e od guma dobri za na prikolka,predni vozeni.info na tel 070-675-505

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070208377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам