1 / 5
Mebel i oprema za prodavnica
1 МКД
12.05.2022 17:50

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat vitrini, stalazi, frizideri, vaga, fiskalna i komplet oprema za prodavnica.

Категорија: Останато

Се продава од:

Благица
Потврден огласувач
076700202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам