1 / 12
СЕ ПРОДАВА КУЌА
35.000 €
Цената е фиксна
12.05.2022 18:32

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. Горан Миноски бр. 72

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација со површина од 100м2, располага со:
дневна, трпезарија, кујна, детска, спална, салон, купатило. Посебна гаража и можност за дополнителни две места.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ane
Потврден огласувач
071242813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам