Prodavam 2 telefoni iPhone XR
1 €
20.05.2022 11:39

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone XR

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Prodavam 2 telefoni iPhone XR -64 G cena 210 evra eden
I eden iPhone XR-128 G cena 240 evra

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

!!!!
Потврден огласувач
072240039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам