1 / 9
Passst B6
5.450 €
Цената не е фиксна
5.500 €
Денес 07:19

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE, na makedonski tablici, vozen i odrzuvan domakinski. Pasatot ima pominato 260.000 km, a na istite km e napraven redoven golem i mal servis.
Registrirana cela godina do 11/2023. Moze da se vidi vo sekoe vreme. Tel za kontakt 078 354 247

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
078 354 247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам