1 / 12
IZNAJMUVANJE APARTMANI HALKIDIKI
По Договор
14.06.2022 07:48

Битола / Битола

Apartmanite se naogaat 600 metri do plaza vo prekrasnoto turisticko mesto AFITOS 3 kilometri pred prekrasnata KALITEA. Ima poveke golemini zavisnost od potrebite. Klima, televizor, wifi.
Povelete javete se na viber ke se dogovorime.
Barajte na ovie broevi:
++30 690 644 9072
++30 698 671 9445

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075301401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам