1 / 5
Prikolka - Poluprikolka SCHMITZ - 28 m/3 - Kiperka
12.850 €
Цената не е фиксна
20.05.2022 13:00

Штип / Штип

Се продава полуприколка киперка SCHMITZ- 28 m/3.
Произведена 2008 година.

Повеќе инфо на: 071 304 200 (Вибер)

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

GBS Trans DOOEL
Потврден огласувач
071 304 200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам