1 / 12
Apartmani studio sobi Апартмани Студио Соби
599 МКД
19.09.2022 16:50

Дојран / Гевгелија

Апартмани Марија Дојран
Прекрасна локација за вашето задоволство.
Располагаме со 10 апартмани,секојнси поседува клима голема тераса со и сопствен тоалет.
Имаме сопствен паркинг и прекрасен двор за релаксација.
Сите се со прекрасен поглед на Дојранско езеро.

2\3 креветна 20€ од ноќ
4 креветна 25€ од ноќ
5 креветна 30€ од ноќ

НА 50 МЕТРИ ПД ПЛАЖА

ПОВЕЛЕТЕ НА ЛЕТНА РЕЛАКСАЦИЈА

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ

Тел. 077551514

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

ПРО Автоконаслтинг
ЈАНЕ САНДАНСКИ
Потврден огласувач
076336411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам