1 / 4
SPALNA SOBA / СПАЛНА СОБА
16.500 МКД
18.500 МКД
11.08.2022 11:55

Скопје Центар / Скопје

Се продава спална соба купена од Југоекспорт:

Еден Кревет: 200x160cm

Две Latoflex подлоги: 200x80cm

Два фиокари: 50x50x50cm

Огледало од калено стакло: Овална форма, самостоечко (може да се постави било каде) 140x50x0.6cm

Душек: 200x160cm

Две керамички столни лампи: (гратис)


Локација: Скопје - Центар

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070999995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам