1 / 5
HITNO! IKUBATOR NOV AVTOMATIK ZA PILINJA
5.500 МКД
Цената е фиксна
17.11.2022 20:05

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov samo dva pati koristen Inkubator avtomatik temperaura vlaga i dvizenje na jajcata...Za 36 jajca!

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава / Можна е замена од:

Struga
Потврден огласувач
072244412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам