1 / 8
Хитно ,вселива куќа
1 €
16.06.2022 15:07

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Krume volnaroski 148

Хитно се продава веднаш вселива куќа ,со голем и уреден двор, на добра локација
075 234 326

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
075415997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам