1 / 2
Нови филтри за аспиратор
600 МКД
09.06.2022 08:21

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам нови филтри за аспиратор
SAMSUNG NK-24M3050PS

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Алек
Потврден огласувач
076718076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам