1 / 10
Sony FDR-AX700 4K Camcorder
1.500 €
13.05.2022 18:56

Кочани / Кочани

Sony FDR-AX700 4K Camcorder so adapter, 2 baterii, polnac za dve baterii, dalecinsko, UV filter i kapace. Kupena pred 3 godini bez tragi na koristenje.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Николчо
Потврден огласувач
078438060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам