1 / 2
DVR so 4 kameri
200 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 09:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava DVR so 4 kameri i 7 incen ekran
Pogodni za site vozila, kamioni i zemjodelski masini.

USTE SAMO 4 DVR sistemi na lager

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
077641319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам