1 / 2
Se prodava ednas koristena skara
4.000 МКД
28.05.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Tuljaj
Потврден огласувач
070327600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам