1 / 7
Delovi za Pasat polo ford
1 €
15.11.2022 20:27

Прилеп / Прилеп

Polovni delovi za Ford FOKUS 1.6 hdi pasat4 131. 116.90.110 I 1.8 benzin se sto vi treba pomp redizai 2001 1.4 Mpi prakam I po kargo.
Kong tel 078477761

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Lana
Потврден огласувач
078477761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам