1 / 4
BEKO aspirator 90cm
3.000 МКД
Денес 15:12

Крушево / Крушево

Aspirator beko vo super sostojba malce raboten (prepravena e kujnata staven pomal aspirator zatoa se prodava)
se prodava komplet so element
Cenata e dostapna i e fiksna

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
078333220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам