1 / 10
SEAT IBIZA 2009 GOD.1.4TDI..2009 GOD..EKSTRA.
4.100 €
Цената е фиксна
4.150 €
24.06.2022 10:23

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KLIMA
EL.NA STAKLA
EL NA FAROFI
FABRICKO RADIO
MP 3
AIRBAG 8
KOZEN VOLAN
CETIRI NOVI GUMI
CENTRALNO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
NOV AKUMULATOR
Napraven golem servis
Rebrasti komplet
Maslo filtri
075 886 555
Plateninsite davacki do registracija
Prevedeni dukumenti zavereni na notar
Mozna i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stole.225@gmail.com
Потврден огласувач
075886555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам