1 / 2
***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА** КАКО НОВА!!
10.900 МКД
Цената не е фиксна
10.07.2022 23:45

Битола / Битола

***СЕ ПРОДАВА СПАЛНА*** БУКВАЛНО КАКО НОВА!!!

***КУПЕНА Е ПО ЦЕНА ОД 50,000 ДЕНАРИ.

***САМО ДУШЕКОТ Е КУПЕН 20,О00 И Е СО СИСТЕМ ЗА ВЕНТИЛАЦИЈА

ИМА ПРОСТОР ЗА МАЛА КОРЕКЦИЈА НА ЦЕНАТА!

КОНТАКТ НА БРОЈ

***** 071 577 811*****
***** 071 577 811*****
***** 071 577 811*****

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
071 577 811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам