1 / 12
Laserski printeri HP, CANON i SAMSUNG
3.000 МКД
31.07.2022 13:46

Охрид

Prodavam laserski printeri:
HP 1102 - 3000.00 den
HP 1005 - 3000.00 den
SAMSUNG 1640 - 3000.00 den
CANON 3010 - 3500.00 den
Site printeri se vo odlicna sostojba, vo site ima poln toner. Evtini vo eksploatacija (cena na polneta kaseta cca 300.00 den) ispracam po Kargo.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
+38978277700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам