1 / 5
Shineray Xplorer 200 enduro kross
1.250 €
Цената е фиксна
09.11.2022 13:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2019

Модел:

Shineray Xplorer 200 enduro kross

Shineray Xplorer 200 enduro kross

Cena 1250€

☎️ TELEFON / 📳 VIBER

070435404

VIBER 📳 https://msng.link/o/?38970435404=vi
WHATSAPP 📳 https://wa.me/+38970435404

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам