1 / 3
Honor 8X FULL BOX
5.800 МКД
19.05.2022 10:12

Прилеп / Прилеп

Марка:

Huawei

Модел:

Honor 8X

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Honor 8X staklo raboti na site operatori 075960460

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам