1 / 7
prodavam krevet za spalna so regal
3.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 17:15

Тетово / Тетово

prodavam krevet za spalna so regal,nadglavno ormance za postelina plus dve natkasni vo dobra i ocuvana sostojba

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

kristina
Потврден огласувач
076 481418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам