1 / 4
Zvucnici pioneer i jvc novi
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.09.2022 18:41

Тетово / Тетово

Zvucnicite se no vi zemeni po greska ne odgovara golemina i se bez kutija moze zamena monitor 24 inci ili graficka 4 gb

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
078359499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам