1 / 8
SE PRODAVA UBAV DUKAN
69.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 12:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Dukanot se najduva vo novata katna garaza na vlezot od pazarot.Site instalacii vo dukanot se smeneti.Dukanot e pogoden za sekakva namena(trgovija,kancelarija,agencija....).Vredi da se poglada.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам