1 / 2
Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки
28.500 МКД
27.01.2023 13:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Слабо

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници за примање и издавање на нарачки од шанк. Локалот се наоѓа во Аеродром, нудиме висока и редовна плата, редовно покачување на плата, вклучена хранарина, летен и зимски одмор, висок надомест за одработени празници и недели.
Контактирајте не на 070 703 706 за да закажете интервју или пратете ни ваше CV на вибер/mail: munchies skopje@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
070703706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам