1 / 2
Prodavam kujna i pretsobje
100 €
16.05.2022 14:06

Чаир / Скопје

Se prodavaat kujnska masa so 6 stolovi, mini trosed, kujnski skaf, portmanto za pretsobje so skaf za predmeti i regal.Namestajot e vo zacuvana sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076435096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам