1 / 2
Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija
1.500 МКД
13.07.2022 19:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Модел:

3080 4G

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neuklucen voopste

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
078457034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам