1 / 12
apartman vo albanija drac / апартман во албанија драч
50 €
22.08.2022 14:26

Охрид / Охрид

се изнајмува апартман во драч на 150 метри од морето во населбата шкемби и каваес на 7 километри од центарот на Драч целосно опремен. има спална соба и дневна со кревет на развлекување и еден единечен кревет две тераси и кујна климатизиран. (напомена минимална резервација е пет дена) цената е различна во зависност од периодот.
резервации на 071 324 588

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

gjoko
Потврден огласувач
071324588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам