1 / 7
HYUNDAI ix35 2.0 CRDI 4X4
13.500 €
07.06.2022 08:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Hyundai

Модел:

ix35

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Letni i zimski gumi so aluminiumski bandasi
071344201 blagojce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
076651028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам