1 / 8
SE IZNAJMUVA
50 €
16.05.2022 19:02

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

AGIA TRIADA GRCIJA

Se iznajmuva Stan 40m2 vo Agia Triada 35km. Od Solun moze za cela sezona moze za 7/10 denovi i povejke cena po dogovor. Stanot i ma Dnevna so 3 kreveti Spalna Kujna komplet namestena so Peralna za Alista Klima na 30m. Od Pesocnata Plaza so prekrasnite Taverni

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

zoran
ul,Kuzman Josifoski 67 Prilep
Потврден огласувач
075208805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам