1 / 3
Filtri za benzin Kawasaki
600 МКД
28.01.2023 09:21

Охрид / Охрид

Марка:

Kawasaki

Вид:

Останато

Година:

2006

Модел:

zx

Километри:

15000

filtri za benzinska pumpa
za kawasaki

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

саше
Потврден огласувач
075799527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам