1 / 4
HP Pavilion 15-n266ez cor i5 8g ram PRODAVAM nk
1 €
14.09.2022 10:47

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam Pavilion 15-n262ez odlicno socuvan,baterija drzi nad 3h,instaliran win 10 pro

processor
Intel Core i5-4200U with Intel HD Graphics 4400 (1.6 GHz, 3 MB cache, 2 cores)urbo Frequency
2.60 GHz
Memory
8 GB 1600 MHz DDR3L SDRAM (2 x 4 GB)
Video Graphics
Intel HD Graphics 4400
Hard Drive
1 TB 5400 rpm SATA
Display
39.6 cm (15.6") diagonal HD BrightView LED-backlit (1366 x 768)
Sound
DTS Sound+ with 2 speakers
External Ports
1 multi-format SD media card reader
1 HDMI
1 headphone/microphone combo
1 USB 2.0
2 USB 3.0
1 RJ-45

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
076911448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам