1 / 8
apartmani Grcija Hallodiki Afitos
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2022 17:15

Битола / Битола

izdavame sopstveni apartmani vo Grcija viber : ++306938725095 ++306906449072 Ljupco Vrtanovski dodatok krevet za deca 10 eu.Vo Afitos

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
075440784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам