1 / 9
SEAT ALTEA XL 1.6TDI 105HP 2010 FACELIFT MODEL
4.800 €
Цената е фиксна
5.500 €
16.06.2022 21:58

Аеродром / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🏁 SEAT ALTEA XL 1.6TDi 77KW-105HP 2010GODINA FACELIFT-MODEL.
-Uvoz od 🇪🇦
- REG DO: 12.01.2023
- EURO5 ekoloshka norma
- START/ STOP sistem
- Multifunkcionalen kozen volan
- Mp3 radio, Aux izlez i fabricko ozvuchvanje.
- 16ki alumuniumski bandazi
- Cruise control/ tempomat
- Bord computer
- Senzor za dozd
- Maglenki/ avtomatski pratecki svetla
- Atestirani klima folii i dr.
✅ CENA: 4800€ KESH ✅️
ZA POVEKJE INFO: 078282738

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Денис
Потврден огласувач
078282738
Испрати Е-маил до огласувачот

LANCIA THESIS 2.4JTD 110KW- 150HP NA BG TABLI

2500 €

BMW X3 2.5si X-DRIVE 218HP 2007GOD FACELIFT MODEL PERFEKTEN

7800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам