1 / 2
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2022 12:44

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

650 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Се издава деловен простор на 1 кат од 650 м2, со можност да се дели на 2 или 3 дела.

Контакт: 075 259 140

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Филип
Потврден огласувач
075650570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам