1 / 1
OZ Racing
200 €
Цената е фиксна
31.01.2023 21:04

Кисела Вода / Скопје

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7.5J

Дијаметар:

17

Дијаметар на дупка:

98

Број на дупки:

Со 5 дупки

продавам ал.бандажи OZ Racing (Alfa Romeo) без гуми.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
070217450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам