1 / 12
BMW X5 3.5D XDRIVE LIXURY INDIVIDUAL 2014
34.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 00:03

Карпош / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Модел:BMW X5 3.5D XDRIVE TWIN POWER TURBO LUXURY INDIVIDUAL AUTOMATIC /PANORAMA FULL
Произведено:2014 Год
Гориво:Дизел
Менувач:Automatic 8s F1
Километри:235.000km

Увоз од Америка.Платени сите давачки и регистрација.

Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка.

Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.
Направен сервис, и сменети АТЕ дискови и гуртни

Опрема:
-БМВ iDrive PROFESSIONAL (ЦД ДВД,МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ)
-Панорама електричен сончев кров
-Парктроник 360'
-Паркинг камера
-Греачи на седишта напред и позади, и на волан
-Ладење на предни седишта
-Аngel Eyes
-BMW DYMANIC BI-XENON
-Кожен серво волан со команди
-Индивидуал Кожен салон
-Меморија на седишта
-Електрика на седишта
-Режими на возење:Eco pro,Comfort,Sport,Sport+
-Климатроник Четири зонски
-Lane keep Aassist
-Auto Brake
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Електрика на прозорци и ретровизри
-Алу Фелни Фабрички 19ки
-АУТО ХОЛД
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
070322666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам