1 / 2
Се продава округла трепезариска маса
9.000 МКД
18.05.2022 15:06

Неготино / Неготино

Се продава округла трепезариска маса, пречник (дијаметар) од 117 цм и висина 78 цм. Масата се пушта и делот за пуштање е долг 50цм. Масата е реставрирана од венге во слонова коска, со техника бела патина и е многу малку користена.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Stevan
Потврден огласувач
078213829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам