1 / 3
11 Zdravi roletni (roletna)
6.500 МКД
Цената е фиксна
15.08.2022 23:48

Бутел / Скопје

Se prodavat roletni malku koristeni, smeneti zaradi renoviranje

11 komada super sostojba
Site komplet 6,500 den

Dimenzii shirina vo cm:
60
125
64
63
60
127
120
120
126
126
128

Itno

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Matrix
Потврден огласувач
075272959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам