1 / 3
Spalna
700 €
15.06.2022 08:27

Ѓорче Петров / Скопје

Koristen lezaj plakar i komoda kako novi. Barajte samo na ovoj broj 072 219 938 Slavica.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
077612842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам