1 / 1
Se izdavaat hali i plac
По Договор
19.05.2022 10:44

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat vo blizina na luk oil (mesto vikano Zapolski Most) so povrsina od 540 440 I 280 metra kavdratni I plac so so povrsina od preku 10000m kvardratni so mosnost I za prodazba.
Lokacija na halite:

https://goo.gl/maps/zt1TURZPXX6VXqyb7

Informacii na tel:
078302650
078302650
078302650

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам